Välj en sida

Välkommen till oss på A-kembaren!

 

Nedanför hittar du kontaktuppgifter till var och en av oss.

Tveka inte att höra av dig om du har frågor eller tankar.

 

Tillbaka till förstasidan

Johan Persson  

Telefon 073-075 35 58
johan.persson@a-kembaren.se

Maria Bengtsson 

Telefon 073-366 77 87  
maria@a-kembaren.se

Nina Komulainen

Telefon 073-832 90 05
nina@a-kembaren.se

Angelica Lindqvist

Telefon 0706-58 08 62
angelica@a-kembaren.se

Frida Svensson 

Telefon 072-183 61 90
frida@a-kembaren.se

Ulrika Persson

Telefon 0346 – 100 10
ulrika@a-kembaren.se

Kenny Hagberg

Chaufför
Telefon 0709-91 85 39
kenny@a-kembaren.se

Ulf Nilsson

Chaufför
Telefon 0702-78 22 83

BUTIK/INLÄMNING

Falkenberg

Rönnhagsvägen 5, Falkenberg
Telefon 0346 – 100 10
info@a-kembaren.se

INLÄMNING

Falkenberg

Ica Skrea Strand
Bröderna Johansson

INLÄMNING

Varberg

Bröderna Johansson